• Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı
  • 23-26 Kasım 2022
Kalan Süre

En çevreci fuar ENTECH 2022'ye hazırlanıyor


Sektör için Türkiye’de düzenlenen en büyük ticaret platformu olan ENTECH Fuarı’nın 2022 hazırlıkları ise başladı. Katılımcıların şimdiden yerlerini aldığı ENTECH, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Congresium- ATO Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek.
 
 
2-4 Eylül tarihlerinde gerçekleşen Sürdürülebilir Yaşam ve Sıfır Atık Fuarı- ENTECH,  İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirdi. Fuar; 18.505 yerli ve Asya, Uzak Doğu, Orta Doğu ve Bağımsız Devlet Topluluğu ülkelerinden gelen 3.950 yabancı, toplam 22.455 sektör profesyoneline ev sahipliği yaptı. Uzun soluklu iş anlaşmalarına sahne olan fuarda katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar ürünlerini sergiledi.
 
Siz de bu büyük ticaret sahnesinde yeni pazarlar oluşturmak, uluslararası iş ağlarınızı genişletmek ve global ticaretinizde fark yaratmak için yerinizi şimdiden alın.