• Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı
  • 23-26 Kasım 2022
Kalan Süre

Haberler

Çevre ve teknolojileri sektörü ENTECH 2022 için hazırlanıyor

ENTECH – Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı, fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding tarafından 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Congresium- ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara’da organize edilecek.
 
Sıfır Atık Forumu ile eş zamanlı olarak düzenlenecek fuarda firmalar binlerce ziyaretçi için en yeni teknoloji ve hizmetlerini sergileyecek. Fuar, Türkiye’nin en önemli analiz, arıtma, araştırma ve eğitim, atık, depolama, enerji, geri dönüşüm, hava kirliliği, su, temizlik ve yüzey çalışmaları alanlarında hizmet veren yüzlerce katılımcıyı çok sayıda alıcıyla tek çatı altında buluşturacak.
 
 
Geçtiğimiz yıl iç piyasanın yanı sıra Avrupa, Asya, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Kuzey Afrika başta olmak üzere 40 bin sektör profesyonelini ağırlayan fuarın bu yıl kendi rekorunu kırması bekleniyor. Sektörün 2022’deki en geniş ticaret ağlarını ENTECH Fuarı’nda örme fırsatı yakalayacak olan firmalar uzun soluklu kalıcı iş anlaşmalarına imza atacak. Fuarda ayrıca uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek, sektörün mevcut durumunun ve geleceğinin tartışılarak yeni stratejilerin belirleneceği seminerlerle sektöre ışık tutulacak.