• Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı
  • 3-5 Haziran 2021
Kalan Süre

Haberler

Çevrenin En Ticari Fuarı ENTECH

Çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında Avrasya’nın en büyük fuarı ENTECH, 3-5 Haziran 2021 tarihleri arasında ikinci kez CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ürün sergileyeceği ENTECH, 20 bin metrekarelik alanda kapılarını açacak.

 

Sektördeki en son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir çevre teknolojileri, çevreye duyarlı ürün ve uygulamaların sergileneceği ENTECH, katılımcı firmaları alım heyetleri ile bir araya getirerek yeni iş bağlantıları kurma, iş hacmini geliştirme ve yeni pazarlar oluşturma fırsatı sağlayacak.

 

Fuarla eş zamanlı hayata geçirilecek ve Türkiye’de, sıfır atık üzerine organize edilen en önemli organizasyonlardan biri olan ENTECH Sıfır Atık Forumu’nda, Hindistan’ın ilk kadın çevre bakanı Maneka Gandhi, sürdürülebilir ekonomi alanının en önemli akademisyenlerinden biri olan Prof. Paul Ekins, Sıfır Atık Avrupa Bilim Komitesi Başkanlığı ve Sıfır Artık Uluslararası İttifakı (ZWIA) Yönetim Kurulu Üyesi Enzo Favoino, Birleşmiş Milletler Çevre Programı’nın eski Direktörü Dr. Ashok Khosla ve birçok değerli konuşmacı yer alacak.

 

Kamu kuruluşlarının ve belediyelerin satın almacıları, teknopark ürün müdürleri, sanayi sektörlerindeki karar yetkilileri, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, makine, araç ve ekipman üreticileri, ulusal ve uluslararası sektör yatırımcıları özellikle Ortadoğu ve Asya bölgelerinden olmak üzere binlerce alıcı ENTECH ‘te bir araya gelecek. Fuar süresince alıcılarla buluşacak olan katılımcılarımız yeni iş bağlantıları sağlayarak ticari hedeflerini gerçekleştirecekler.

 

Özellikle Ortadoğu ve Asya bölgelerinden olmak üzere birçok farklı ülkeden gelecek binlerce alıcı uçak ve otel rezervasyonlarını yaptırdı. Fuar süresince yurt dışından gelen alıcılarla buluşacak olan katılımcılarımız yeni iş bağlantıları sağlayarak ihracat hedeflerini gerçekleştirecekler.

 

Sektörün en büyük ticari buluşmasında sizde yer almak, ticaretinize değer katmak için bizimle iletişime geçin.