• Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı
  • 3-5 Haziran 2021
Kalan Süre

Haberler

Verimli atık yönetimi stratejileri Entech'te konuşulacak

Türkiye’nin en büyük çevre teknolojileri ve sıfır atık fuarı ENTECH, Sıfır Atık Forumu ile sektörün yerli ve yabancı en önemli akademisyenlerine ev sahipliği yapacak. Aralarında Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şule Orman’ın da olduğu akademisyenler, sektördeki deneyimlerini Sıfır Atık Forumu’nda dinleyicilerle paylaşacak. 
 
 
Akdeniz Üniversitesi Sıfır Atık Koordinatörlüğü görevini de yürüten Prof. Dr. Şule Orman; toprak bilimi ve bitki besleme, organik atık yönetimi, değerlendirilmesi ve geri kazanımı, atık su arıtma çamuru, toprak kirliliği ve kontrolü, toprak iyileştirme, ağır metaller konularında eğitim-öğretim ve araştırma-geliştirme çalışmaları gerçekleştiriyor. Prof. Dr. Şule Orman, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümünde Öğretim Üyeliğine de aktif olarak devam ediyor.  
 
Çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve sıfır atık sektörünün global ticaret ağını artıracak olan ENTECH - Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı, Sıfır Atık Forumu ile sektörün geleceğine de ışık tutacak.