• Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı
  • 3-5 Haziran 2021
Kalan Süre

Haberler

Sürdürülebilirliğin öncüsü Entech için geliyor

Geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve sıfır atık sektörünün yerli ve yabancı en çevreci firmaları tüm yenilikleri ile 4 Kasım’da ENTECH’e gelecek. Katılımcı firmaların ürünlerini yaşanabilir dünya için sergileyeceği Entech - Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı ile eş zamanlı olarak Sıfır Atık Forumu da düzenlenecek. Aralarında “Sürdürülebilirlik” kavramının öncülerinden Dr Ashok Khosla’nın da olduğu, dünyanın en önemli akademisyenleri bilgi ve donanımlarını fuar ziyaretçileri ile Sıfır Atık Forumu’nda paylaşacak.
 
 
Çevre ve sürdürülebilir kalkınma konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olan eski Birleşmiş Milletler Çevre Direktörü Dr. Ashok Khosla, uzun süre kurucusu da olduğu Hindistan’ın Çevre Planlama ve Koordinasyon Ofis Direktörlüğü’nü yürüttü. Delhi'de yaşayan ve kendini ticari olarak uygulanabilir, çevre dostu teknolojiler geliştirmeye adayan Khosla, Uluslararası Sürdürülebilir Kalkınma Enstitüsü ve Stockholm Çevre Enstitüsü de dahil olmak üzere çok sayıda küresel çevre kuruluşunun Yönetim Kurulu Üyeliğine devam ediyor. Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve Hindistan hükümetine danışmanlık hizmeti veren Dr. Ashok Khosla, sürdürülebilir çevre teknolojilerine katkısından dolayı çok sayıda uluslararası ödüle layık görüldü.
 
Siz de, Dr. Ashok Khosla gibi geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve sıfır atık alanında, yerli ve yabancı akademisyenlerin konuşmacı olarak yer alacağı Entech Fuarı’nı ajandanıza kaydedin.