• Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı
  • 3-5 Haziran 2021
Kalan Süre

Haberler

ENTECH’in yeni tarihi 4-7 Kasım

Oluşturacağı ticaret hacmi ve misafir edeceği profesyonel alıcılar ile Türkiye’nin ve yakın coğrafyasının yanı sıra çok sayıda ülkenin taleplerini karşılayacak olan ENTECH - Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı, Covid 19 salgını yüzünden bu yıl KASIM ayında organize edilecek. Özellikle fuarı ziyaret edecek uluslararası alım heyetleri, kamu ve özel sektör satın almacıları ile birlikte çok sayıda katılımcı firma tarafından de talep edilen tarih değişikliği, fuarın ticaret hacmine olumlu katkı sağlayacak.  
 
 
Katılımcı firmaların 2020 yılını kayıpsız kapatmalarını sağlayacak olan ENTECH, çevre teknolojileri, geri dönüşüm, enerji ve sıfır atık sektörlerinin en son teknoloji ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak. 4-7 Kasım tarihlerinde düzenlenecek fuarda katı ve sıvı atık teknolojileri, biyoenerji, yenilenebilir enerji, geri dönüşüm sistemleri, sıfır atık, kentsel çevre temizlik araçları gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar uluslararası alıcılarla bir araya gelerek sektörün ticaret ve ihracat hacmine büyük katkılar sağlayacak.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yanı sıra çok sayıda STK’nın da destekleri ile düzenlenecek ENTECH Fuarı; kamu kuruluşu yetkilileri, belediyeler, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, sanayiciler, organize sanayi bölge temsilcileri, dernek ve birlikler, finans kuruluşları, satın almacılar, mühendisler ve mühendislik fakülteleri öğrencilerinin de aralarında olduğu binlerce profesyonel ziyaretçi ağırlayacak.