• Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı
  • 4-7 Kasım 2020
Kalan Süre

Yerli ve yabancı birbirinden değerli konuşmacılar Entech'te


Türkiye’nin temiz çevre ve yaşanabilir gelecek için düzenlenen en prestijli organizasyonu Entech, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı – Entech bu yıl da Sıfır Atık Forumu ile eş zamanlı düzenlenecek. Yerli ve yabancı birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı Entech Sıfır Atık Forumu’nu Türkiye’nin dört bir yanından bürokratlar, akademisyenler, çevre dernekleri ve öğrenciler takip edecek
 
“Sıfır Atık Forumu”’nda, çevre ve sürdürülebilir kalkınma konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olan eski Birleşmiş Milletler Çevre Direktörü Dr. Ashok Khosla, Hindistan'da çevreden sorumlu ilk kadın bakanı olarak uzun süre parlamentoda görev yapan Maneka Gandhi, UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Claudio Tomasi ve Sıfır Atık Avrupa Bilim Koordinatörü ve Sıfır Artık Uluslararası İttifakı (ZWIA) Yönetim Kurulu Üyesi Enzo Favoino’nun da aralarında olduğu bilim insanları, akademisyen ve bürokratlar yaşanabilir gelecek için bilgi ve birikimlerini dinleyicilerle paylaşacaklar.
 
Entech ve Sıfır Atık Forumu, Türkiye’nin en önemli analiz, arıtma, araştırma ve eğitim, atık, depolama, enerji, geri dönüşüm, hava kirliliği, su, temizlik ve yüzey çalışmaları alanlarından hizmet veren yüzlerce katılımcıyı, yerli ve yabancı on binlerce uluslararası alıcı ile buluşturacak.